Pivnice Na Zastávce

Pivnice

Pivnice s tankovým pivem Kozel 11 a Gambrinus 12. Tankové pivo doplňujeme ještě Černým Kozlem 10 a speciálem (momentálně Pšeničným Fénixem). Kromě piva, čepujeme také originální Kofolu. Kapacita pivnice je 100 míst. Pro oslavy je možnost využít oddělenou část pro uzavřenou společnost - kapacita 50 míst. Dalších 80 míst naleznete na letní zahrádce, kterou na zimu zateplíme a využíváme jí tak pro kulturní akce po celý rok. Venku jsou k dispozici atrakce pro děti - prolézačka se skluzavkou, trampolína, venkovní tabule na kreslení, k zapůjčení dětské motorky atd. Pro odrostejší děti a dospělé máme k dispozici Herní vagónek - kde naleznete stůl pro stolní tenis, šipky, fotbálek a celou řadu videoher.
Nabízíme prémiovou kávu značky Alfredo, ze které Vám rádi připravíme Espresso, Cappuccino, Latté, pochopitelně i stále oblíbeného českého "turka"... 
V naší nabídce nechybí ani kvalitní moravská vína z Vinných Sklepů Lechovice, ze znojemské oblasti. Nabízíme jak rozlévaná vína čepovaná z Bag-In-Boxů v bílé, červené i růžové variantě (odrůdy záleží na momentální nabídce dodavatele), tak také jakostní a přívlastková vína ve špičkové kvalitě.

 

Tankové pivo

 

tankové pivo Gambrinus tankové pivo Kozel

 

Akce

Ochutnejte každý měsíc NOVÉ PIVO.

V měsíci březnu Vám nabídneme Velikonoční Zlatou 13°Nefiltrovanou

* * *

"Tanker".......6 panaků Morgana a litr Coca-Coly s citrónem za neuvěřitelných 199,- K

 

* * *

Ochutnejte tankovoý RADEGAST ryze hořká 12°

 

 

 

Pokud chcete být aktuálně informován(a) o novinkách, přihlaste se. Zadejte svoji e-mailovou adresu.